Vitamin D3 2500 IU & K2 200 mcg Zobacz większe

Vitamin D3 2500 IU & K2 200 mcg

doc0003

Nowy produkt

Vitamin D3&K2 to suplement diety, który zawiera witaminy D3 i K2. Obydwie te witaminy wspólnie pomagają utrzymać: normalny poziom wapnia we krwi i normalną gęstość kości.

Więcej szczegółów

94 Sztuk

80,00 zł

Pojemność120 ml
SkładWitamina D3 (cholekalcyferol), witamina K (menachinon-7), mieszanka liposomalna: kompleks fosfatydylocholiny (z lecytyny słonecznikowej niemodyfikowanej genetycznie), woda dejonizowana, kwas cytrynowy, gliceryna, guma ksantanowa, guma arabska, naturalny aromaty pomarańczowy, aromaty naturalne pomarańczowo-ananasowy, stewia, sorbinian potasu.
Sposób użyciaZażywać 2 ml (w przybliżeniu pół łyżeczki) dziennie bądź po konsultacjach z lekarzem. Można mieszać z wodą bądź z sokiem
PrzechowywaniePrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie w lodówce i wykorzystać w ciągu 60 dni.
ProducentDoctor's Formulas

Formuła liposomalna pozwala na wyższą absorpcję jej aktywnych substancji i witamin.

Liposomy należą do koloidalnego układu dostarczania bioaktywnych substancji, które posiadają umiejętność przenoszenia ich i, z tego powodu, poprawiania ich efektywności. W zależności od metody przygotowania, w połączeniu z charakterystyką fizykochemiczną ich jednostek strukturalnych, liposomy posiadają rozmiar od nanometrów do kilku micrometrów.

We wczesnych latach 60. XX wieku, istniał trend na badania wartości biofizycznych układów koloidalnych, które były złożone z lipidów i fosfolipidów, w celu zrozumienia funkcji biofizycznych komórek. A.D. Bangham, biofizyk, badał rozpraszanie koloidalnych lipidów, by imitować strukturę i funkcjonalność błony komórkowej oraz badać ich funkcjonalność.

Pod warunkiem, że liposomy są zbudowane z podobnych materiałów do komórek ludzkich, korzystają z innych nośników ze względu na ich strukturalne podobieństwo do membran ludzkich. Posiadają umiejętność nie tylko dostarczania lipofilnych substancji bioaktywnych, które nie rozpuszczają się z łatwością w mediach wodnych i wykazują problemy z ich absorpcją oraz bioaktywnością, jak np. witaminy, kurkumina, itd. ale także udoskonalają współczynnik dializy i absorpcji poprzez światło żołądkowo-jelitowe innych substancji amfifilicznych nie rozpuszczalnych w wodzie.

Liposomy posiadają umiejętność dostarczania substancji bioaktywnych i wspomagania ich tranzytu poprzez bariery układu pokarmowego. Z tego względu są nośnikami dostarczającymi substancje bioaktywne.

Technologia liposomalna, a szczególnie innowacyjna technologia supermolekularnych kompleksów fosfolipidowych posiadających strukturę podwójnej warstwy lipidowej, mogą poprawić terapeutyczną skuteczność suplementów diety - przełomowe odkrycie w tej dziedzinie. Ta pionierska technologia zwiększa efekty końcowej formy dawki suplementów diety.