Altrient C™ Zobacz większe

Altrient C™

ghn0003

Nowy produkt

Ten suplement żywnościowy o wysokiej sile został wytworzony według farmaceutycznych standardów by przebić się przez bariery absorpcyjne organizmu, by dostarczyć witaminę C o wysokiej mocy, tam gdzie najbardziej jej potrzebujesz, czyli do komórek.

Więcej szczegółów

99 Sztuk

169,00 zł

Pojemność30 saszetek (5,7 ml każda)
SkładWitamina C, fosfolipidy, woda demineralizowana, askorbinian sodu, lecytyna, alkohol etylowy, guma ksantanowa, kwas cytrynowy, wapń EDTA
Sposób użyciaJako suplement, zażywać 1-2 saszetki dziennie. Dla najlepszych rezultatów wylać zawartość saszetki do 30-60 ml wody filtrowanej lub źródlanej i wypić na czczo, przynajmniej 15 minut przed posiłkiem. Zawartość saszetki nie rozpuści się.
ProducentGood Health Naturally

Inne formy witaminy C ulegają barierom absorpcyjnym, które znacznie ograniczają ilość witaminy C jaka dociera do krwiobiegu. Absorpcja może ulegać zmianie, lecz inne dostarczane ustnie produkty zawierające witaminę C zazwyczaj mogą dostarczać zaledwie do 15%.

Altrient C to liposomalna witamina C; liposomy to maleńkie bąbelki zdrowego tłuszczu, które zawierają i chronią witaminę C. Działają jak pojazdy do transportu dawki witaminy C do organizmu w bardziej wydajny sposób. Z tego powodu, korzyścią ze stosowania liposomalnej witaminy C jest to, że właściwie cała witamina C dociera do krwiobiegu i jakikolwiek problem z dyskomfortem jelit związany z ustnymi tabletkami witaminy C jest całkowicie unikany.

Każda saszetka Altrient C™ Lypo-Spheric™ Vitamin C zawiera 1000 mg witaminy C i 1000 mg "niezbędnych" fosfolipidów. Jest to najbardziej biodostępna, łatwa w połknięciu witamina. Te żelopodobne liposomy rozpuszczają się z łatwością i prawie nie dodają smaku do napoju. Preparat jest łatwy do połknięcia i niedługo miliony "mądry" sfer liposomalnych, naładowanych płynną witaminą C, zmierza do wątroby. Gdy tam dotrą, "niezbędne" fosfolipidy oraz witamina C będą uwolnione by wykonać swoją pracę. Fosfolipidy zawierające witaminę C posiadają kolor w zakresie od jasno-pomarańczowego do ciemno-brązowego.