Vitamin D3 and K2 Sublingual Spray™ Zobacz większe

Vitamin D3 and K2 Sublingual Spray™

ghn0001

Nowy produkt

Możliwe, że stosujesz suplementy zawierające witaminę D3 przez jakiś czas, sądząc, że otrzymujesz wystarczająco wsparcia dla kości. Nowe badania sugerują, że witamina K2 odgrywa znaczącą rolę w tym procesie. Witaminy D3 i K były uważanie za witaminy "samodzielne", lecz jedna nie będzie działać w pełni skutecznie bez drugiej. Wykorzystaj więc w pełni witaminy D3 i K2 w specjalnej formule w spray'u.

Więcej szczegółów

99 Sztuk

80,00 zł

Pojemność30 ml
SkładWitamina D-3, Witamina K-2 MK7, diglicerydy kwasów tłuszczowych, Witamina K2, wyciąg z bogatego w witaminę D porostu, naturalna witamina E.
Sposób użyciaStosuj 5 rozpyleń dziennie, doustnie lub na jedzenie, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza. Najlepiej stosować razem z jedzeniem.
Środki ostrożnościSkonsultuj się z lekarzem przed stosowaniem jeśli w czasie ciąży/karmienia piersią czy w trakcie zażywania antykoagulantów.
ProducentGood Health Naturally

Faktem jest, że w momencie, w którym tkanka miękka ulega uszkodzeniu w twoim ciele, powoduje ona stan zapalny. Ten proces powoduje powstanie osadów wapniowych w uszkodzonej tkance. Jeśli do uszkodzenia dojdzie w naczyniach krwionośnych, należy uważać - to oznacza nawarstwienie, które może doprowadzić to zawału serca. W połączeniu, witamina D3/witamina K2 stymulują proteinę zwaną MGP, która chroni naczynia krwionośne przed zwapnieniem. Witaminy pracują razem, by chronić serce przez chorobami układu krążenia.

Wbrew powszechnej opinii, więcej wapnia w diecie nie zapobiega osteoporozie. Suplementy z wapniem, które nie mogą ulec degradacji w organizmie, spowodują powstanie twardych depozytów w tkance miękkiej, które w niedługim czasie mogą spowodować przedwczesne starzenie się, chorobę niedokrwienia serca, otyłość, cukrzycę i osteoporozę. Organizm potrzebuje witaminy K2 i witaminy D3, by wspomóc absorpcję i reabsorpcję wapnia ze względu na efektywną mineralizację kości. Jeśli nie, to w całym ciele powstanie wiele depozytów wapiennych, na których będą żerować bakterie i zbudują wokół siebie twarde powłoki. Te powłoki są w stanie łapać wewnątrz depozytów toksyny i chemikalia środowiskowe, przyciągając jeszcze więcej bakterii i wirusów.

Witamina D3 może poprawić absorpcję wapnia, ale witamina K jest równie ważna, by ukierunkować wapń w ciele. Witamina K2 prowadzi wapń do kości by zapobiec magazynowaniu w tętnicach, stawach i narządach. Bez wspomagania ze strony witaminy K2, wapń mógłby spowodować więcej szkody niż pożytku.