Reishi (Lakownica żółtawa) Zobacz większe

Reishi (Lakownica żółtawa)

nr0003

Nowy produkt

Wyciąg (40% polisacharydów) z lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum) zawiera aktywne składniki promujące energię, kondycję, zdrowy poziom cholesterolu i ogólne dobre funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Więcej szczegółów

100 Sztuk

155,00 zł

Pojemność60 kapsułek
SkładWyciąg z lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum), 40% polisacharydów
Sposób użyciaBierz 3 tabletki dziennie do posiłku, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza. By unikać niestrawności, zażywaj do posiłku. Aby dostrzec pozytywne efekty stosuj co najmniej 4 tygodnie.
ProducentNew Roots

Ten piękny, mocno czerwony grzyb o kształcie talerza satelitarnego rozkwita zarówno w klimacie tropikalnym jak i umiarkowanym. Jego naturalnym siedliskiem są podstawy drzew liściastych. Nasza czerwona lakownica jest uprawiana w całkowicie zaciemnionych szklarniach dla jak największej czystości.

Reishi New Roots (Ganoderma lucidum; ling zhi po chińsku) jest formułą pozyskiwaną z lakownicy żółtawej za pomocą metody ekstrakcji za pomocą gorącej wody (HWE - z ang. Hot water extraction), znormalizowaną by zawierać 40% polisacharydów. HWE jest niezbędne do uzyskania efektywnego produktu wysokiej jakości, jednocześnie będąc tradycyjną azjatycką metodą ekstrakcji. W całym grzybie polisacharydy połączone są nienadającą się do strawienia ścianą komórkową stworzoną z chityny; chityna musi być rozpuszczona w gorącej wodzie by delikatnie wydobyć medyczne składniki, polisacharydy grzybu. Z kolei mielenie grzybu może prowadzić do uszkodzenia polisacharydów i udaremnić usunięcie nietrawiennej chityny, ograniczając liczbę terapeutycznych składników, które mogą być umieszczone w kapsułce. Normalizowanie zapewnia, że finalny produkt zawiera zgodną dawkę polisacharydów by umożliwić podanie dawki terapeutycznej.

Aktywne składniki, znajdujące się w lakownicy, takie jak triterpeny, czy polisacharydy, przynoszą wiele korzyści. Zwiększanie energii i kondycji czynią reishi sojusznikiem w walce z syndromem chronicznego zmęczenia. Hamowanie syntezy cholesterolu poprawia również stan układu sercowo-naczyniowego.