Cheqio Precision Capsule Zobacz większe

Cheqio Precision Capsule

che0003

Nowy produkt

Cheqio Precision Capsules - wyjątkowe kapsułki w wyjątkowym, zgrabnym opakowaniu. Szczególnie przydatne w trudnych okresach, takich jak sesje egzaminacyjne, zawody sportowe czy szkolenia.

Więcej szczegółów

86 Sztuk

49,00 zł

Pojemność10 kapsułek
SkładGinkgo Biloba, ashwagandha, magnez, dwuwinian choliny, witamina B1, witamina B5, fosfatydyloseryna, witamina B6, witamina B9, tauryna, witamina B12, acetyl-L-karnityna, otoczka: hydroksypropylometyloceluloza, lecytyna sojowa, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole mangezowa kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, woda, kwas pantotenowy, tiamina, kwas foliowy
Sposób użycia2-3 kapsułki dziennie
PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem małych dzieci.
ProducentCheqio

Na sukces składa się wiele czynników, ale skuteczna koncentracja jest jednym z ważniejszych. To, w jaki sposób zachowasz się w obliczu wyzwania, w dużej mierze zależy od Twojego stanu psychofizycznego. Zmęczenie i trema to wrogowie zwycięstwa. Wie o tym każdy sportowiec - zarówno amator, jak i profesjonalista. Również w codziennym życiu napotykasz wyzwania, w których tak ważne jest Twoje samopoczucie i kondycja - zarówno ciała jak i umysłu. Skupienie i swoboda myślenia w trakcie egzaminu czy trudnej sytuacji zawodowej pomagają osiągnąć upragniony sukces. To wszystko wydaje się oczywiste? Jasne! Wiedza ta przyczyniła się jednak do stworzenia unikatowej formuły kapsułek Cheqio Precision Capsules.

Działanie kapsułek Cheqio Precision Capsules utrzymuje się przez około 4-5h. Jeśli Twoje zadanie wymaga dłuższego wysiłku, możesz przyjąć po tym czasie kolejną kapsułkę. Każdy użytkownik może nieco inaczej odczuwać korzyści płynące ze składników produktów Cheqio, zaleca się jednak stosowanie do 3 dawek jednorazowych (puszka napoju lub kapsułka). Spróbuj kapsułek i napoju Cheqio i znajdź swój własny rytuał zwycięstwa!