Magnesium Malate Zobacz większe

Magnesium Malate

nut0028

Nowy produkt

Magnesium Malate to wyjątkowe połączenie magnezu z kwasem jabłkowym. Jabłczan magnezu jest najlepiej wchłanianym przez organizm magnezem na rynku.

Więcej szczegółów

32 Sztuk

60,00 zł

Pojemność120 kapsułek
SkładMagnez (jako Albion jabłczan magnezu), kapsułka roślinna (hypromeloza, woda), stearynian magnezu pochodzenia roślinnego
Sposób użyciaZażywać po 2 kapsułki dwa razy dziennie przed posiłkami, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza.
PrzechowywaniePrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie zamknięty w ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza).
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutraMedix

Preparat Magnesium Malate polecany jest osobom narażonym na silny stres, uczniom oraz studentom, pracownikom fizycznym, osobom nadużywającym kawy. Wzmacnia układ nerwowy. Wspomaga również wydalanie toksyn z organizmu i dostarcza energii.

Opatentowany przez firmę Nutramedix sposób otrzymywania preparatu maksymalizuje jego skuteczność. Preparat stosowany jest w niedoborach magnezu objawiających się kurczliwością mięśni, problemami ze snem a nawet zaburzeniami kołatania serca. Może być stosowany wraz z preparatami z protokołu Cowdena (również dostępnych na naszych aukcjach).

Preparat w postaci kapsułek. Otoczka kapsułki wykonana wyłącznie z produktów pochodzenia roślinnego (bez zastosowania żelatyny).