Samento Zobacz większe

Samento 60ml

nut0023

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Samento to ekstrakt utworzony z kory Czepoty puszystej (Uncaria tomentosa), popularnie zwanej kocim pazurem lub vilcacorą, pochodzącej z północnej i zachodniej części Ameryki Południowej, Środkowej i Karaibów.

Więcej szczegółów

66 Sztuk

199,00 zł

Pojemność60 ml
SkładCzepota puszysta (uncaria tomentosa), woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaRozpuścić od 1 do 30 kropli preparatu w ok. 120 ml wody i odczekać jedną minutę przed spożyciem. Stosowanie preparatu należy zacząć od jednej kropli dwa razy dziennie (30 minut przed posiłkiem) i stopniowo, wolno zwiększać do 30 kropli dwa razy dziennie, lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
PrzechowywaniePreparat Samento należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Samento to ekstrakt utworzony z kory Czepoty puszystej (Uncaria tomentosa), popularnie zwanej kocim pazurem lub vilcacorą, pochodzącej z północnej i zachodniej części Ameryki Południowej, Środkowej i Karaibów.

Preparat Samento należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.