Quina Zobacz większe

Quina

nut0021

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Quina to ekstrakt utworzony z kory drzewa chinowego (rodzaj Cinchona calisaya), pochodzącego z Andów.

Więcej szczegółów

10 Sztuk

119,00 zł

Pojemność30 ml
SkładDrzewo chinowe (rodzaj Cinchona calisaya), woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpuścić od 1 do 30 kropli preparatu w ok. 120 ml wody i odczekać jedną minutę przed spożyciem. Stosowanie suplementu diety należy zacząć od jednej kropli dwa razy dziennie (30 minut przed posiłkiem) i stopniowo zwiększać do 30 kropli dwa razy dziennie, lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
PrzechowywaniePreparat Quina należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Quina to ekstrakt utworzony z kory drzewa chinowego (rodzaj Cinchona calisaya), pochodzącego z Andów.

Preparat Quina należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.