Mapalo Zobacz większe

Mapalo

nut0017

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Mapalo to ekstrakt utworzony z kory drzewa matapalo (Ficusnymphaeifollia), pochodzącego z Ameryki Południowej.

Więcej szczegółów

80 Sztuk

119,00 zł

Pojemność30 ml
SkładDrzewo matapalo (Ficus nymphaeifollia), woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpuścić od 1 do 15 kropli preparatu w ok. 120 ml wody i odczekać jedną minutę przed spożyciem. Stosowanie suplementu diety należy zacząć od jednej kropli dwa razy dziennie (30 minut przed posiłkiem) i stopniowo zwiększać do 15 kropli dwa razy dziennie, lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
PrzechowywaniePreparat Mapalo należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Mapalo to ekstrakt utworzony z kory drzewa matapalo (Ficusnymphaeifollia), pochodzącego z Ameryki Południowej.

Preparat Mapalo należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni
Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.