Ezov Zobacz większe

Ezov

nut0014

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Ezov to wyciąg z kwiatu hyzopa lekarskiego (Hyssopus officinalis) – gatunek rośliny z rodziny jasnotowatych, pochodzący z Afryki Północnej (Algieria, Maroko), Europy Południowej i Środkowej, Azji Zachodniej (Iran, Turcja) i Kaukazu.

Więcej szczegółów

98 Sztuk

89,00 zł

Pojemność30 ml
SkładHyzop lekarski (Hyssopus officinalis)), woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć przed użyciem. Należy rozpuścić od 1 do 8 kropli suplementu diety w ok. 120 ml wody i odczekać jedną minutę przed spożyciem. Stosowanie suplementu diety należy zacząć od jednej kropli wieczorem, przed snem. Należy systematycznie, co trzy dni zwiększać dawkę preparatu o jedną kroplę, aż do osiągnięcia maksymalnej dawki 8 kropli dziennie. Pełne dawkowanie (8 kropli) należy utrzymać przez dwa miesiące, lub stosować się do zaleceń lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
PrzechowywanieProdukt Ezov należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Ezov to wyciąg z kwiatu hyzopa lekarskiego (Hyssopus officinalis) – gatunek rośliny z rodziny jasnotowatych, pochodzący z Afryki Północnej (Algieria, Maroko), Europy Południowej i Środkowej, Azji Zachodniej (Iran, Turcja) i Kaukazu.

Produkt Ezov należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.