Cumanda Zobacz większe

Cumanda

nut0012

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Cumanda to wyciąg z kory drzewa Huacapurana (Campsiandra angustifolia), odkrytego w rzece Amazonka.

Więcej szczegółów

42 Sztuk

119,00 zł

Pojemność30 ml
SkładHuacapurana (Campsiandra angustifolia), woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpuść od 1 do 30 kropli suplementu diety w ok. 120 ml wody i odczekaj jedną minutę przed spożyciem. Stosowanie suplementu diety należy zacząć od jednej kropli dwa razy dziennie (30 minut przed posiłkiem) i stopniowo z
PrzechowywaniePreparat Cumanda należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Cumanda to wyciąg z kory drzewa Huacapurana (Campsiandra angustifolia),
odkrytego w rzece Amazonka.

Preparat Cumanda należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.