Chanca Piedra Zobacz większe

Chanca Piedra

nut0010

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Chanca Piedra to wyciąg z liści i łodygi liściokwiatu Phyllanthus niruri, pochodzącego z Ameryki Południowej.

Więcej szczegółów

84 Sztuk

89,00 zł

Pojemność30 ml
SkładPhyllanthus niruri, woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpuścić od 1 do 30 kropli suplementu diety w ok. 120 ml wody i odczekać jedną minutę przed spożyciem. Zacząć od 1 kropli suplementu dwa razy dziennie (30 minut przed posiłkiem) zwiększając dawkę powoli do 30 kropli dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
PrzechowywaniePreparat Barberry należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Chanca Piedra to wyciąg z liści i łodygi liściokwiatu Phyllanthus niruri, pochodzącego z Ameryki Południowej.

Preparat Chanca Piedra należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.