Takuna 60ml Zobacz większe

Takuna 60ml

nut0033

Nowy produkt

Ziołowy suplement diety Takuna to wyciąg z kory rośliny Cecropia strigosa, pochodzącej głównie z południowej części Andów.

Więcej szczegółów

22 Sztuk

189,00 zł

Pojemność60 ml
SkładCecropia strigosa, woda mineralna, etanol (20-24%)
Sposób użyciaDobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpuścić od 15 do 30 kropli suplementu diety w ok. 120 ml wody i odczekać jedną minutę przed spożyciem. Stosować dwa razy dziennie. W ostrych stanach infekcyjnych dopuszcza się stosowanie preparatu co godzinę lub zgodn
PrzechowywaniePreparat Takuna należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zaprzestać stosowania suplementu diety, jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja niepożądana.
ProducentNutramedix

Ziołowy suplement diety Takuna to wyciąg z kory rośliny Cecropia strigosa, pochodzącej głównie z południowej części Andów.

Preparat Takuna należy przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej (15-30 stopni
Celsjusza). Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.