Tri-Fortify™ Watermelon 20 Pack (GMO-Free) Zobacz większe

Tri-Fortify™ Watermelon 20 Pack (GMO-Free)

rn0012

Nowy produkt

Tri-Fortify zapewnia preferowany, zredukowany L-glutation - główny wewnątrzkomórkowy antyoksydant kluczowy przy detoksykacji organizmu - w dobrze absorbowanej, liposomalnej formie.

Glutation jest jednym z najważniejszych przeciwutleniaczy, który wzmacnia działanie innych antyoksydantów, wspomaga detoksyfikację (oczyszcza organizm) oraz wzmacnia układ odpornościowy.

Więcej szczegółów

93 Sztuk

265,00 zł

Pojemność236.6 ml
SkładGlutation (450 mg), witamina C (50 mg), gliceryna, fosfolipidy
Sposób użyciaOtworzyć saszetkę i delikatnie wycisnąć zawartość tubki na powierzchnię 1 łyżeczki, trzymaj na języku przez 30-60 sekund, a następnie połknij, albo używaj zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Dodatkowe dawki mogą być przyjmowane również przed innymi posiłkami.
ProducentResearched Nutritionals

Dzięki olbrzymiej popularności Tri-Fortify™ Orange, z przyjemnością ogłaszamy nowy smak w naszej linii produktów Tri-Fortify™Tri-Fortify™ Watermelon to ta sama formuła o smaku arbuza!

Klinicznie udowodniona jest wartość utrzymywania zdrowego wewnątrzkomórkowego poziomu glutationu.

Przedstawione na medycznej konferencji ILADS kliniczne badania na ludziach, wskazują, że Tri-Fortify wspomaga zdrowy poziom glutationu w czerwonych komórkach krwi i funkcjonowanie komórek NK. Absorpcja do czerwonych krwinek, która jest celem kroplówki i doustnej terapii glutationem, Tri-Forty uzbraja lekarzy w skuteczny doustny glutation, który może być przepisany do stosowania samodzielnego, bądź na dni, gdy niemożliwe jest podłączenie pod kroplówkę.

Tri-Fortify zapewnia preferowany, zredukowany L-glutation - główny wewnątrzkomórkowy antyoksydant kluczowy przy detoksykacji organizmu - w dobrze absorbowanej, liposomalnej formie. Unikalna liposomalna struktura pozwala na efektywne włączenie się substancji do naturalnych płynów naszego ciała i dzięki temu przeniknięcie przez ochronne membrany, omijając układ trawienny, trafiając od razu do krwioobiegu. Poprzez omijanie procesu trawienia, substancja jest znacznie szybciej i efektywniej wchłaniana. By przyjmowanie substancji było bardziej znośne, zmodyfikowaliśmy pH tak, aby zminimalizować smak i zapach siarki, nie zmniejszając jednocześnie wydajności. Efekt naszych działań jest wyraźnie zauważalny.

Opracowaliśmy nowy system dostarczania substancji do organizmu: przyjemny żel, o naturalnym smaku, który wyciskasz na łyżkę i delektujesz nim. Nie ma potrzeby, by miksować go z wodą, czy sokiem. Tri-Fortify™ efektywnie okrywa glutation, oferując ci smak nieporównywalny do żadnego innego produktu z zawartością glutationu.

Nasi eksperci opracowali Tri-Fortify mając na celu zoptymalizowanie wydajności i zmniejszenie porcji jednej dawki - uznasz ją za pozytyw (450 mg glutationu i 50 mg witaminy C), a pojemność tubki oferuje 48 dawek produktu.

Stabilność w wysokich temperaturach

Zleciliśmy niezależnej, zewnętrznej firmie poddanie Tri-Fortify ekstremalnym testom w temperaturze 40 stopni Celsjusza i 75% wilgoci przez 90 dni. Rezultat: zawartość składników produktu nie uległa zmianie.

Bez GMO

Dbanie o jakość produktów jest dla nas niesamowicie istotna. Z tego też powodu, poza zamawianiem towarów od wysokiej klasy dostawców, zlecamy niezależnej firmie przeprowadzenie testów, by upewnić się, że nasz produkt jest wolny od GMO.

Wzmacnia działanie antyoksydantów

Glutation jest tripeptydem złożonym z trzech kwasów aminowych: kwasu glutaminowego, cysteiny oraz glicyny. Żartobliwie jest nazywany strażnikiem i śmieciarzem, gdyż odpowiedzialny jest za odnowę innych przeciwutleniaczy takich jak witamina C czy E.