Vitamin B12 Zobacz większe

Vitamin B12

doc0002

Nowy produkt

Vitamin B12 to suplement diety, który zawiera witaminę B12 w postaci metylokobalaminy.

Więcej szczegółów

84 Sztuk

79,00 zł

Pojemność30 ml
SkładWitamina B12 (metylokobalamina), mieszanka liposomalna: kompleks fosfatydylocholiny (z oleju roślinnego niemodyfikowanego genetycznie) z glicerolem i niemodyfikowanym genetycznie kwasem oleinowym, woda demineralizowana, naturalny aromat pomarańczowy, stewia, sorbinian potasu.
Sposób użyciaZażywać 3 rozpylenia (0,5 ml) dziennie, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza.
PrzechowywaniePrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 60 dni od otwarcia.
ProducentDoctor's Formulas

Witamina B12 przyczynia się do normalnej funkcji metabolicznych procesów mających na celu produkcję energii, proces podziału komórek, tworzenie czerwonych krwinek, normalny metabolizm homocysteiny, normalne funkcje psychologiczne, normalne funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego, i posiadanie umiejętności zmniejszenia symptomów zmęczenia. 

Dawki w formie liposomalnej zapewniają 8 razy lepszą absorpcję i biodostępność substancji aktywnych i witamin

Liposomy należą do systemów dostawy koloidalnej substancji bioaktywnych, które mają zdolność przenoszenia ich i ze względu na to zwiększają ich efektywność. W zależności od sposobu przygotowania, w połączeniu z fizykochemicznymi właściwościami i jednostek strukturalnych, rozmiar liposomów występuje w zakresie od nanometrów do kilku mikrometrów.

W we wczesnych latach 60., istniała tendencja badania właściwości biofizycznych systemów koloidalnych, które składały się z lipidów i fosfolipidów, w celu zrozumienia funkcji biofizycznych komórek. A.D. Bangham, biofizyk, badał dyspersje lipidów koloidalnych w celu naśladowania struktury i funkcjonalności błon komórkowych i badania ich funkcjonalności.

Tak długo jak liposomy są zbudowane z podobnych materiałów do komórek ludzkich, posiadają korzyści nad innymi nośnikami ze względu na ich podobieństwo strukturalne do błon ludzkich. Ich umiejętność nie tylko dostarczania lipofilnych substancji bioaktywnych, które nie rozpuszczają się z łatwością w wodnych mediach i prezentują problemy z ich absorpcją i biodostępnością, jak np. witaminy, kurkuma itd., ale również ulepszają współczynnik dializy i absorpcji przez przewód żołądkowo-jelitowy innych substancji amfifilowych nierozpuszczalnych w wodzie.

Liposomy posiadają umiejętność dostarczania substancji bioaktywnych i ulepszania ich tranzyt przez bariery przewodu pokarmowego. Z tego powodu są pojazdami dostawczymi substancji bioaktywnych.

Technologia liposomalna, głównie ze względu na innowacyjną technologię supramolekularnych związków fosfolipidów, które posiadają podwójną warstwę błony, mogą poprawić efektywność terapeutyczną suplementów diety - przełomowe odkrycie w tej dziedzinie. Ta pionierska technologia zwiększa efekty końcowej dawki suplementów diety.