Cheqio Precision Drink Zobacz większe

Cheqio Precision Drink

che0001

Nowy produkt

Cheqio Precision Drink 150ml - mała puszka, wielki wkład w Twój sukces. Zawiera m.in. witaminy z grupy B, magnez, a także taurynę i Lactium.

Więcej szczegółów

100 Sztuk

9,00 zł

Pojemność150 ml
SkładWitamina B1, witamina B5, witamina B6, witamina B12, witamina C, magnez, Lactium, tauryna, szafran, krokosz barwierski, woda gazowana (woda, dwutlenek węgla), maltodekstryna, mlecznan magnezu, kwasy: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, regulator kwasowości: cytrynian trisodowy, naturalne aromaty, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe
Sposób użycia1 puszka napoju stanowi zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia
PrzechowywaniePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu
ProducentCheqio

Spróbuj Cheqio Precision Drink i poczuj siłę, jaką daje spokojny umysł i pełna harmonia ciała z duchem! Cheqio Precision Drink to mała i zgrabna puszka (150ml) pysznego napoju, który ma za zadanie pomóc CI skoncentrować uwagę w najtrudniejszych chwilach, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych. Osiągnęliśmy to dzięki unikalnej kombinacji składników, zastosowaniu stewii zamiast cukru oraz całkowitej rezygnacji z kofeiny. Produkty Cheqio dedykowane są wszystkim osobom, które potrzebują pomocy w koncentracji uwagi i opanowaniu nerwów w trakcie wykonywania swoich zadań. 

Napój Cheqio produkowany jest z naturalnych składników. Wszystkie jego składniki posiadają certyfikaty jakości, a gotowy produkt jest atestowany przez komisję antydopingową (Netherlands Security System for Dietary Supplements in Top-Class Sports (NZVT)) i może być bezpiecznie stosowany przez profesjonalnych sportowców.