Biocidin® Capsules Zobacz większe

Biocidin® Capsules

bb0004

Nowy produkt

Skuteczna mieszanka botaniczna o szerokim spektrum działania. Wpływa na cały przewód pokarmowy, wspomagając zdrową i zbalansowaną pracę jelit.

Więcej szczegółów

100 Sztuk

264,00 zł

Pojemność90 kapsułek
SkładEkstrakt z borówki (25% antocyjanozydów), morwa indyjska, ostropest plamisty, jeżówka (purpurowa i wąskolistna), gorzknik kanadyjski, twardnik japoński, wierzba biała (kora), czosnek, ekstrakt z pestek winogron (min. 90% polifenoli), czarny orzech (łuska i liść), malina, dymnica, gencjana, olejek z drzewa herbacianego, olej Galbanum, olejek lawendowy (roślina i kwiat), olej oregano (roślina i kwiat)
Sposób użyciaRozpocząć od zażywania jednej kapsułki dziennie i stopniowo zwiększać dawkę do 3 kapsułek dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
PrzechowywaniePrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza).
ProducentBio-Botanical Research

Biocidin® jest synergiczną mieszanką botanicznych leków, które wpływają na cały przewód pokarmowy i wspomagają utrzymywanie odpowiedniego poziomu mikrobiomu, czego efektem jest zdrowe trawienie i wydalanie. Leki botaniczne mają także zastosowanie w wyzwaniach mikrobiologicznych, gdy takie następują. Niezależne badania laboratoryjne określiły, że Biocidin® ma daleko sięgające efekty, wliczając w to pozytywny efekt na błonę biologiczną. Formuła dostępna jest w formie płynnej, płynu zawartego w kapsułkach, liposomalnej a także jako spray doustny.

  • laboratoryjnie i klinicznie przebadana skuteczność na przestrzeni ponad 25 lat,
  • zalecany przez lekarzy jako wsparcie leczenia dysbiozy przewodu pokarmowego, candidy, boreliozy, autyzmu, zespołu rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego (SIBO), czy też osłabienia organizmu zimową porą bądź wyzwań mikrobiologicznych,
  • badania wskazują na potencjalnie pozytywny efekt na błonę biologiczną,
  • zawiera leki botaniczne, by wspierać detoksyfikację organizmu i procesy stanu zapalnego,
  • przyjemny smak - odpowiedni zarówno dla dzieci jak i dorosłych