HeliGuard Zobacz większe

HeliGuard

rn0022

Nowy produkt

Pod kierunkiem lekarza, HeliGuard może mieć wyjątkową przydatność dietetyczną dla wsparcia zdrowej reakcji na wyzwania mikrobowe w żołądku.

Więcej szczegółów

100 Sztuk

184,00 zł

Pojemność90 kapsułek
SkładGS Complex (N-acetylocysteina, ekstrakt z zielonej herbaty, CurcuWIN™ (zawierający ekstrakt z ostryżu długiego), Gutgard® (deglicycryzowana lukrecja))
Sposób użyciaZażywać 3 kapsułki raz dziennie przynajmniej 30 minut przed posiłkiem, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza.
PrzechowywaniePrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie w temperaturze pokojowej (poniżej 25 stopni Celsjusza).

Docelowe wsparcie gastryczne

Badania naukowe i artykuły w publikacjach branżowych skupiają się na tym, jak szczepy bakterii ulegają mutacji w szybszym stopniu niż obecny rozwój produktów antybiotykowych, sprawiając, że wiele szczepów bakterii jest odpornych na obecny arsenał antybiotyków. Wszystkie bakterie leczone konwencjonalnymi antybiotykami rozwiną odporność po pewnym czasie. Społeczność medyczna zwiększa edukację lekarzy na temat nadmiernego przepisywania antybiotyków oraz pacjentów, którzy nie przechodzą pełnego cyklu antybiotyków jako kluczowe dla tego problemu.

HeliGuard łączy cztery składniki odżywcze z opublikowanymi badaniami klinicznymi w dziedzinie promocji zdrowej reakcji na wyzwania bakterii żołądkowych. Ta wyjątkowa formuła może być stosowana samodzielnie, albo by wspomóc bardziej tradycyjny protokół przeciwmikrobowy. Jako złożony produkt, jest zaprojektowany by wspomagać zdrową równowagę mikrobów w jelitach, wspomagać normalną obronę biofilmu jelita organizmu i równowagę błon śluzowych żołądka.