Nattokinase™ Zobacz większe

Nattokinase™

ghn0002

Nowy produkt

Kapsułki Nattokinase™ zawierają Nattokinazę i inną silną substancję przeciwzakrzepową, Rutynę. Ludzki organizm produkuje kilka typów enzym odpowiedzialnych za tworzenie zakrzepów, ale tylko jeden główny enzym odpowiedzialny za ich rozpad - plazmina. Właściwości nattokinazy są bardzo podobne do tych plazminy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest dostępny w magazynie

97,00 zł

Pojemność90 kapsułek
SkładNattokinaza, Rutyna, otręby ryżowe, hypromeloza, woda i guma gellan (kapsułka)
Sposób użyciaZażyj 1 kapsułkę 2 razy dziennie, 1 godzinę przed posiłkiem, lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
ProducentGood Health Naturally

Nattokinase™ jest silnym fibrynolitycznym enzymem wyodrębnionym i wysoce oczyszczonym z tradycyjnej potrawy japońskiej zwanej Natto. Badania pokazują, że Nattokinase™ wspiera organizm w rozrywaniu i rozpuszczaniu niezdrowego krzepnięcia krwi i we wspieraniu aktywności firbynolitycznej oraz może pomóc w obniżeniu ciśnienia tętniczego. Według Dr. Martina Milnera, z Center for Natural Medicine w Portland, Oregon, co sprawia, że Nattokinaza jest wyjątkowo silnym enzymen, jest to, że wzmacnia naturalną umiejętność organizmu w walce z zakrzepami w kilka różnych sposobów. Ze względu na to, że bardzo przypomina plazminę, bezpośrednio rozpuszcza fibrynę. Dodatkowo, poprawia produkcję zarówno plazminy jak i innych czynników niszczących zakrzepy, łącznie z urokinazą.

Ponadczasowy środek - w postaci potrawy, Natto jest spożywane od ponad 1000 lat. Ze względu na swoje korzyści dla zdrowia krwi, przez ostatnie 50 lat, w szczególności w Japonii.

Wspomaga płynniejszy przepływ krwi - Nattokinase™ normuje fibrynę, co prowadzi do płynniejszej cyrkulacji krwi. Nattokinase™ jest bardzo dobra, by wspierać normalną cyrkulację, podczas siedzenia przez dłuższy okres czasu lub podczas długich i stresujących lotów. Nattokinase™ jest idealna dla wegan.

Dobrze zbadana - Ten enzym był badany na całym świecie ze znaczącymi wynikami w wielu badaniach. Można znaleźć ponad 50 badań i referatów opublikowanych na PubMed w ciągu ostatnich 30 lat.

Dobra praktyka produkcyjna zapewnia, że każdy etap i każdy materiał jest analizowany i sprawdzany, by zapewnić maksymalną stabilność i aktywność.