Caprylic Acid Plus (kwas kaprylowy) Zobacz większe

Caprylic Acid Plus (kwas kaprylowy)

nr0001

Nowy produkt

Formuła Caprylic Acid Plus ma za zadanie walczyć z infekcjami grzybiczymi, takimi jak drożdżyca, znana inaczej jako kandydoza. Najpowszechniejszym gatunkiem grzyba odpowiedzialnym za tą chorobę, jest Candida albicans.

Więcej szczegółów

99 Sztuk

186,00 zł

Pojemność120 kapsułek
SkładKwas kaprylowy (kaprylan cynku, kaprylan wapnia, kaprylan magnezu), lapacho, bezzapachowy czosnek, pąki goździka
Sposób użyciaZażywaj przed posiłkami 3 kapsułki rano i 2 kapsułki wieczorem popijając wodą. Jeśli stosowanie miałoby przekroczyć 4 tygodnie, skonsultuj się z lekarzem.
ProducentNew Roots

Formuła Caprylic Acid Plus ma za zadanie walczyć z infekcjami grzybiczymi, takimi jak drożdżyca, znana inaczej jako kandydoza. Najpowszechniejszym gatunkiem grzyba odpowiedzialnym za tą chorobę, jest Candida albicans. U zdrowej osoby Candida jest pod kontrolą organizmu, niestety ten oportunistyczny grzyb potrafi zwiększyć swoją populację i wpłynąć na skórę, genitalia oraz układ trawienny. Może to się wydarzyć jako następstwo zażywania antybiotyków o szerokim spektrum albo przez wysoki poziom glukozy we krwi, który występuje u ludzi cierpiących na cukrzycę.

Kwas kaprylowy, który naturalnie występuje w krótkołańcuchowych kwasach tłuszczowych, zabija grzyby Candida poprzez spowodowanie rozpadu ścian komórek. Jego antybakteryjne działanie jest następnie wzmacniane przez antygrzybiczne właściwości lapacho czerwone, goździki i wyciągu z czosnku.