Candida Support Zobacz większe

Candida Support

nf0017

Nowy produkt

Candida Support to mieszanka tradycyjnych składników ziołowych (Pau D'Arco, Black Walnut i olej Oregano), biotyny (witamina z grupy B) i kwasu kaprylowego (naturalnie występującego kwasu tłuszczowego otrzymywanego z olei roślinnych), która to może pomóc w utrzymywaniu zdrowego bilansu flory bakteryjnej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest dostępny w magazynie

89,00 zł

Akcesoria

Pojemność90 kapsułek
SkładBiotyna, magnez, kwas kaprylowy, pau d'arco (lapacha czerwone), black walnut, proszek oleju z oregano
Sposób użycia2 kapsułki na dawkę
Środki ostrożnościTylko dla dorosłych. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli bierzesz leki lub cierpisz na medyczne schorzenie. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
ProducentNow Foods

Candida albicans to naturalnie występujące w jelitach grzyby, które są normalną częścią flory jelitowej. Candida Support to mieszanka tradycyjnych składników ziołowych (Pau D'Arco, Black Walnut i olej Oregano), biotyny (witamina z grupy B) i kwasu kaprylowego (naturalnie występującego kwasu tłuszczowego otrzymywanego z olei roślinnych), która to może pomóc w utrzymywaniu zdrowego bilansu flory bakteryjnej. Chociaż Candida Support nie ma na celu oczyszczenia jelit z Candida albicans, to wspomaga zdrowy bilans flory jelitowej.