Biocidin® LSF Zobacz większe

Biocidin® LSF

bb0002

Nowy produkt

Skuteczna mieszanka liposomalna o szerokim spektrum działania. Wpływa na cały przewód pokarmowy, wspomagając zdrową i zbalansowaną pracę jelit.

Więcej szczegółów

98 Sztuk

330,00 zł

Pojemność50 ml
SkładEkstrakt z borówki (25% antocyjanozydów), morwa indyjska, ostropest plamisty, jeżówka (purpurowa i wąskolistna), gorzknik kanadyjski, twardnik japoński, wierzba biała (kora), czosnek, ekstrakt z pestek winogron (min. 90% polifenoli), czarny orzech (łuska i liść), malina, dymnica, gencjana, olejek z drzewa herbacianego, olej Galbanum, olejek lawendowy (roślina i kwiat), olej oregano (roślina i kwiat), fosfolipidy (z oczyszczonej lecytyny nasion słonecznika)
Sposób użycia1-3 porcje dziennie. Zacznij od jednej, stopniowo zwiększaj do trzech na dzień. Trzymaj pod językiem przez 30 sekund przed połknięciem. Dawkę można wymieszać z wodą. Najlepiej zażywać na pusty żołądek, na 10 minut przed posiłkiem.
ProducentBio-Botanical Research

Coraz więcej ludzi choruje na boreliozę. Każdego roku odnotowuje się ponad 300 tys. nowych przypadków zachorowań. W przypadku boreliozy i innych neurologicznych zaburzeń leczenie jest często bardzo wymagające, jako że patogeny potrafią ukrywać się w ośrodkowym układzie nerwowym, tkance tłuszczowej lub wewnątrz komórek i często są częścią matrycy błony biologicznej. W przypadku boreliozy obecne są nie tylko krętki Borrelia burgdorferi, ale także inne koinfekcje, takie jak Babeszje.

Produkt ten oferuje dostarczanie szerokiego spektrum kombinacji Biocidin® w formie liposomalnej, jako wyspecjalizowane wsparcie odżywcze. Raporty lekarzy, mówiące o redukcji bólu i innych objawów w przeciągu 4 do 6 tygodni zażywania są bardzo zachęcające.

  • wspomaga dostarczanie szerokiego spektrum leków botanicznych do ośrodkowego układu nerwowego, co jest kluczem by skutecznie walczyć z efektami boreliozy i innymi mikrobiologicznymi wyzwaniami,
  • wspomaga wewnątrzkomórkową absorpcję składników,
  • wzmacnia krążenie limfatyczne związków terapeutycznych,
  • pęcherzyki jednowarstwowe hermetyzujące Biocidin mają optymalny rozmiar 100 nanometrów,
  • natychmiastowa biodostępność z jamy ustnej,
  • wspomaga redukcję błon biologicznych.