Biocidin® LSF Zobacz większe

Biocidin® LSF

bb0002

Nowy produkt

Biocidin® LSF to liposomalny suplement diety w formie płynnej zawierający składniki roślinne.

74 Sztuk

349,00 zł

Pojemność50 ml
SkładWłasna mieszanka ziołowa (ekstrakt z borówki, morwa indyjska, ostropest plamisty, jeżówka (purpurowa i wąskolistna), gorzknik kanadyjski, twardnik japoński, wierzba biała (kora), czosnek, ekstrakt z pestek winogron, orzech czarny (łupina i liść), malina, dymnica, goryczka, olejek herbaciany, olejek z galbanowca, olejek lawendowy, olejek oreganowy), fosfolipidy (z oczyszczonej lecytyny pochodzącej z nasion słonecznika), woda, gliceryna, etanol, witamina E (d-alfa tokoferyl, bursztynian polietylen glikolu 1000).
Sposób użyciaRozpocząć od zażywania jednej dawki dziennie i stopniowo zwiększać dawkę do 3 dzienne. Przytrzymać płyn pod językiem przez 30 sekund przed połknięciem. Preparat może być dodawany do wody. Najlepiej stosować na pusty żołądek, 10 minut przed posiłkiem. Bądź stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
PrzechowywaniePrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza).
Środki ostrożnościSuplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
ProducentBio-Botanical Research