NT Factor Energy Zobacz większe

NT Factor Energy

rn0004

Nowy produkt

NT Factor Energy stosowany jest przez zarówno sportowców jak i zwykłych ludzi by wspomagać pracę mitochondriów w celu zwiększenia energii organizmu.

Więcej szczegółów

96 Sztuk

245,00 zł

Pojemność90 kapsułek
SkładWitamina E, wapń, fosfor, magnez, NT Factor - Maximum Potency, Mitochondrial Pro Regulator, Krebs Cycle Glucose Absorb, RN Fatty Acid Metabolizer
Sposób użyciaZażywać 2 tabletki do każdego posiłku (6 tabletek dziennie) przez pierwsze dwa miesiące i jedną tabletkę do każdego posiłku po dwóch miesiącach. Przy poważnym obciążeniu organizmu stosować 3 tabletki do każdego posiłku (9 tabletek dziennie) przez pierwsze 2 miesiące, a następnie jedną tabletkę do posiłku. Ważne jest by stosować się do tego protokołu przez pierwsze dwa miesiące by odnowić błony komórkowe - co pozwala pacjentowi odczuć różnicę.
ProducentResearched Nutritionals

NT Factor Energy stosowany jest przez zarówno sportowców jak i zwykłych ludzi by wspomagać pracę mitochondriów w celu zwiększenia energii organizmu.

NT Factor Energy wspomaga naprawę błony mitochondrialnej, poprawiając tym samym proces dostarczania składników odżywczych do mitochondrium i zwiększając liczbę energii przez nie produkowanej. Fosfolipidy zawarte w kapsułce, opakowane w probiotyki i prebiotyki, regulują pracę mitochondriów, wchłaniania się glukozy i metabolizm kwasów tłuszczowych.

Kapsułka sformułowana jest tak, by wchłanianie dostarczanych składników przez organizm było jak najefektywniejsze.