Koenzym Q10 (250 ml) liposomalny Zobacz większe

Koenzym Q10 (250 ml) liposomalny

cs0006

Nowy produkt

Q10 jest wykorzystywany do produkcji energii zasilającej rozwój i podtrzymywanie żywotności komórek. Uważa się, że koenzym Q10 poprawia funkcjonowanie mitochondrium, "elektrowni", która produkuje energię w komórkach. Koenzym Q10 jest również antyoksydantem.

Więcej szczegółów

98 Sztuk

180,00 zł

Pojemność250 ml
SkładKoenzym Q10, lecytyna (z soi), przeciwutleniacz: witamina E (jako d-alpha tokoferol); konerwant: sorbinian potasu; rozpuszczalniki: glicerol; etanol (mniej niż 3%); woda
Sposób użyciaWstrząśnij przed użyciem. Bierz z wodą, bądź sokiem jeśli jest to potrzebne. Korzystaj z miarki bądź pipety do odmierzania dawki. Dawkowanie: 2 x 5ml dziennie, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza. Spożyć w ciągu 2 miesięcy od momentu otwarcia.
PrzechowywaniePrzechowuj w zimnym i suchym miejscu. Nieotwarty produkt przechowuj w temperaturze pokojowej przez maksimum 2 lata.
Środki ostrożnościTrzymaj z dala od dzieci. Kobietom w ciąży zaleca się konsultowanie spożywania suplementu ze swoim lekarzem. Nadmierne stosowanie ksylitolu może mieć efekt przeczyszczający. Produkt ten zawiera lecytynę z wolnej od GMO soi.
ProducentCureSupport

Q10 jest wykorzystywany do produkcji energii zasilającej rozwój i podtrzymywanie żywotności komórek. Uważa się, że koenzym Q10 poprawia funkcjonowanie mitochondrium, "elektrowni", która produkuje energię w komórkach. Koenzym Q10 jest również antyoksydantem.

Koenzym Q10 w tym produkcie został umieszczony w formie liposomalnej. Liposomy to małe globulki lipidowe, które powstają naturalnie gdy woda miesza się z lecytyną, składnikiem soi warzywnej. Liposomy są łatwo przyswajalne przez organizm. Kiedy Q10 zostaje rozpuszczony w wodzie i zmieszany z lecytyną, zostaje on obudowany przez liposomy. Rezultatem jest zwiększona absorpcja koenzymu do krwioobiegu.