Wyprzedaż! Zobacz większe

Liposomalny Glutation (100ml)

cs0005

Nowy produkt

Glutation jest głównym przeciwutleniaczem organizmu i odgrywa w nim wiele ważnych ról, takich jak metabolizm toksyn spowodowanych przez stres, infekcje, promieniowanie czy złe jedzenie.

Więcej szczegółów

100 Sztuk

80,00 zł

Pojemność100 ml
SkładGlutation (GSH), lecytyna (z soi), przeciwutleniacz: witamina E (jako d-alpha tokoferol); konerwant: sorbinian potasu; rozpuszczalniki: glicerol; etanol (mniej niż 3%); woda
Sposób użyciaWstrząśnij przed użyciem. Bierz z wodą, bądź sokiem jeśli jest to potrzebne. Korzystaj z miarki bądź pipety do odmierzania dawki. Dawkowanie: 2 x 5ml dziennie, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza. Spożyć w ciągu 4 tygodni od momentu otwarcia.
PrzechowywaniePrzechowuj w zimnym i suchym miejscu. Nieotwarty produkt przechowuj w temperaturze pokojowej przez maksimum 2 lata.
Środki ostrożnościTrzymaj z dala od dzieci. Kobietom w ciąży zaleca się konsultowanie spożywania suplementu ze swoim lekarzem. Nadmierne stosowanie ksylitolu może mieć efekt przeczyszczający. Produkt ten zawiera lecytynę z wolnej od GMO soi.
ProducentCureSupport

Glutation jest naturalnym antyoksydantem i występuje w naszych komórkach w ogromnych ilościach, gdy nasz organizm jest zdrowy.

Glutation w tym produkcie została umieszczona w formie liposomalnej. Liposomy to małe globulki lipidowe, które powstają naturalnie gdy woda miesza się z lecytyną, składnikiem soi warzywnej. Liposomy są łatwo przyswajalne przez organizm. Kiedy glutation zostaje rozpuszczony w wodzie i zmieszany z lecytyną, zostaje on obudowany przez liposomy. Rezultatem jest zwiększona absorpcja glutationu do krwioobiegu.