Vitamin E8 (Witamina E8) 120 kaps Zobacz większe

Vitamin E8 (Witamina E8) 120 kaps

nr0005

Nowy produkt

Witamina E8 od New Roots Herbal zawiera wszystkie 8 form witaminy E - tokoferole i tokotrienole - ze skwalenem, beta-sitosterolem, wszystko bez GMO.

Więcej szczegółów

100 Sztuk

185,00 zł

Pojemność120 kapsułek
SkładWitamina E (d-alpha-tokoferol) (ze słonecznika bez GMO) (400 IU); wolne sterole roślinne (z soi bez GMO), tokotrienole, tokoferole, skwalen
Sposób użyciaBierz 2 kapsułki dziennie do posiłku, albo zgodnie ze zaleceniami lekarza. Skonsultuj się z lekarzem przed używaniem dłuższym niż 6 tygodni.
ProducentNew Roots

Witamina E jest jednym ze świetnych, rozpuszczalnych w tłuszczu, przeciwutleniaczy; jest zdolna dostać się tam, gdzie rozpuszczalne w wodzie antyoksydanty się nie dostaną. Witamina E zapobiega zamienianiu się tlenu, znajdującego się w czerwonych krwinkach, w szkodliwe nadtlenki. Chroni również inne witaminy przed utlenianiem w przewodzie pokarmowym.

Większość suplementów witaminy E zawiera wyłącznie d-alpha-tokoferol, często w syntetycznej formie; w New Roots Herbal witamina E to dużo więcej niż tylko d-alpha-tokoferol - to osiem składników tworzących rodzinę witaminy E; cztery tokoferole i cztery tokotrienole, otrzymywane z olejów roślinnych obecnych w swojej naturalnej, maksymalnie aktywnej, nieestryfikowanej formie. Nasz produkt zawiera wszystkie osiem składników i jest to forma, którą nasz organizm przetwarza od początków naszych czasów.

Osiem składników rodziny witaminy E posiada pewne funkcje, które są podobne, jak również takie, które całkowicie się od siebie różnią. Na przykład gamma-tokoferol ma bardzo dużą zdolność do detoksyfikacji rodników azotowych, które związane są z neurologicznymi chorobami, stanami zapalnymi i rakiem prostaty.

Witamina E8 od New Roots Herbal jest pozyskiwana od źródeł wolnych od GMO. Ten naturalny, wszechstronny suplement witaminy E zapewnia wszystkie korzyści witaminy E, jakie otrzymałbyś z pokarmów i zawiera korzyści tokotrienoli, fitosteroli oraz skwalenu. Fitosterole mają właściwości obniżające cholesterol i mogę zredukować ryzyko chorób serca.