Wszystkie produkty Aura Herbals

Z miłości do człowieka i w zgodzie z naturą poprawiać jakość życia, tworząc naturalne preparaty o prozdrowotnych właściwościach. To właśnie nasza misja, którą kierujemy się od ponad 10 lat tworząc produkty Aura Herbals. Dokładnie rozumiemy zmieniający się świat i „nowe czasy”. Wychodzimy naprzeciw tym zmianom i pomagamy Ci sprostać codziennym wyzwaniom.

Prosto dla zdrowia


Nie od dziś wiemy, że wszystko to co najlepsze, kryje się w przyrodzie. Rośliny, minerały, witaminy, składniki organiczne – wszystko to otacza nas na co dzień i posiada wielką moc. Zgodnie z tą ideą tworzymy produkty bliskie naturze – wydobywamy ze składników to, co najlepsze i w postaci wysokich stężeń składników aktywnych przenosimy do naszych produktów. W myśl zasady clean label – im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Wszystko po to, by skutecznie i w jak najprostszy sposób czerpać z dobrodziejstw natury.


Jesteś ekspertem swojego zdrowia


To Ty jesteś osobą najdłużej i najlepiej znającą swój organizm. Dzięki temu potrafisz dokładnie określić swoje potrzeby. A my, jako eksperci od tworzenia prozdrowotnych produktów, na nie odpowiadamy.


Jednak by prawidłowo zadbać o swoje ciało i umysł niezwykle ważna jest świadomość. Należy wybierać to, co najlepsze, a nie to, co modne. Ważna jest również umiejętność czytania i rozumienia sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało. Dlatego aby Cię w tym wspierać podejmujemy następujące działania:


  • Dzielimy się naszą filozofią, która wywodzi się z obserwacji zmieniającego się świata oraz realnych potrzeb naszych Klientów.

  • Przekazujemy naszą wiedzę w prosty sposób, abyś mógł podejmować świadome decyzje zakupowe.

  • Zaprzyjaźniamy ze zdrowym balansem, który nie musi być rewolucją.

Bo to Ty jesteś ekspertem swojego zdrowia. My po prostu dostarczamy Ci najlepsze składniki.


Jakość i unikalne receptury


Każdy produkt Aura Herbals to unikalna receptura, szczegółowo opracowana przez specjalistów. Kontrolowany jest każdy etap – od opracowania receptury, do wyprodukowania końcowego produktu. W formule wzorcowej wymagamy wyników analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przestrzegane są wszystkie zasady zgodnie z systemem HACCP.


Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie. Mimo to, dokładnie weryfikujemy każdego z nich i wymagamy przedstawienia szczegółowej specyfikacji surowca. Cały proces trwa nawet do 6 miesięcy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym – daje to pewność, że dostarczamy Ci produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakich potrzebujesz.


W harmonii z naturą


Ważna jest dla nas codzienna praca na rzecz ochrony środowiska. Dlatego wdrożyliśmy ekologiczny system pakowania. Zamiast folii bąbelkowej i innych tworzyw sztucznych wybieramy tekturę falistą. Wprowadziliśmy także zasadę less waste – ponownie wykorzystujemy ekologiczne materiały, aby ograniczyć produkcję nowych. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz bezpiecznie zapakowane produkty bez nadmiernego obciążania środowiska.


Dzięki temu podejściu Aura Herbals zaufało już tysiące osób, w tym Klienci dużych aptek i sieci drogeryjnych.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 pozycji
Pokazuje 1 - 6 z 6 pozycji